O Nas

Nasze przedszkole położone jest w malowniczej  i cichej dzielnicy Strzegomia – Graby. Ogrodzona posesja,  jest bezpieczna i przyjazna dzieciom.  Drzewa i ozdobne krzewy sprzyjają nawiązaniu bliskiego kontaktu z przyrodą.Dzieci mają   do dyspozycji piękne sale, przestronną łazienkę, ogród przedszkolny i plac zabaw. Sale są jasne, kolorowe i przyjemne. Dzieci  w  przedszkolu czują się dobrze i bezpiecznie.

W budynku  mieszczą  się  3 sale dydaktyczne, gabinet logopedyczny, pomieszczenia administracyjne, punkt kuchenny , szatnia i pralnia .Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 16.30.

Wykwalifikowana kadra dba o harmonijny i wielostronny rozwój dziecka, stosując nowatorskie metody i formy pracy:

• metoda W. Sherborne
  • metoda „Dobrego Startu”
  • odimienna metoda nauki czytania I.Majchrzak
  • elementy pedagogiki M.Montessorii
  • elementy Kinezjologii Edukacyjnej,